Serwis maszyn HEIDELBERG

Naprawy bieżące, remonty kapitalne, konserwcje okresowe.....


Zapewniamy profesjonalny serwis maszyn Heidelberg. Naszą ofertę skomponowaliśmy w taki sposób, by była kompleksowa i mogła sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Wykonujemy remonty kapitalne, konserwacje, naprawy bieżące, przeglądy okresowe. Przeprowadzamy pełne inspekcje techniczne przy zakupie nowych maszyn.

Oferujemy klientom szereg rozwiązań z zakresu regeneracji podzespołów oraz dostaw części zamiennych. Wykonujemy testy jakościowe i wydajnościowe oraz dbamy o to, aby proces produkcji przebiegał na najwyższym poziomie. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, właśnie dlatego każdorazowo dokładamy starań, by zapewnić klientom fachową pomoc. Nasi serwisanci to doświadczeni fachowcy, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją zawodową wiedzą, udzielając klientom porad i doradzając najlepsze rozwiązania. Potrafią również zlokalizować wszelkiego rodzaju usterki oraz dokonać ich naprawy.

Żadna maszyna nie jest wieczna. Zdarzają się usterki i awarie, które uniemożliwiają poprawne działanie. Niesprawne maszyny nie mogą pracować, co przekłada się na przestoje i przynosi straty dla przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego tak istotne jest, by naprawa maszyn poligraficznych była realizowana przez profesjonalistów, była skuteczna i przeprowadzona sprawnie. Chcąc zminimalizować powstanie usterek, warto pamiętać o tym, by przeprowadzać konserwacje okresowe maszyn poligraficznych. 

Specjalizujemy się w ........Perfector S+WGripper System

Autoplate System

Wejście Papieru

Uszczelnienia Rozcieraczy

Głowica Samonakładak